Takie z serii wracam na chwilkę z przemyśleniami i znikam znów

No więc wróciłam, na chwilkę to na chwilkę, bez super romantycznych historii, ani smutnych, ani wesołych, w sumie nic w moim stylu. Bez romansideł i pisania typu jak ja go kocham, że oh ohh!

No więc tak, skończyłam szkołę- liceum. Zleciało jak z bicza strzelił. Trochę dorosłam, trochę inaczej wyglądam, inaczej myślę, a mój świat zupełnie się pozmieniał. Ale plany nadal nie. Czasami sobie usiądę i myślę, czy to te plany się nie zmieniły, czy po prostu nie mam czasu myśleć nad niczym nowym, albo może mi się po prostu już nie chce. No więc z pamiętnika zwykłej dziewczyny, która skończyła własnie liceum, wcale nie jest pewna super napisanej matury- przecież życie lubi zaskakiwać, może tak naprawdę poszło mi fatalnie! Może tak, może nie. Niczego w życiu nie można być pewnym. No więc wybieram się na psychologię, bo to chcę robić, wydaje mi się, że właśnie w tym jestem dobra, że umiem słuchać i umiem wspierać, ale też dowalić ciężką prawdą. Ale dopiero się nauczę co to psychologia. Jednak cieszę się, że na ten kierunek idę z pasji a nie z przymusu pójścia na jakiekolwiek studia. Życzcie mi powodzenia bo to nie zmienia faktu, że czeka mnie 5 lat cholernej nauki.

No więc skończyłam to okropne liceum, boże, najgorszy czas w moim życiu. Nigdy w życiu nie byłam tak wkurzona, smutna, bezpłciowa w szkole jak przez te trzy lata. No cóż, mało kto poznał mnie tam naprawdę. Ale dobrze! Wróciłam tutaj do domu, do mojego dawnego życia i nawet się z tego cieszę.

No i nie zapominając ohh oh jak ja go kocham! No kocham, kocham, ale bez tego ohh, bo jak się jest z kimś trzy lata, to już nie ma oh i ah. Jest tylko takie, posprzątałeś? znów grasz? dlaczego mnie nie słuchasz? :) Ale bywają chwile kiedy myślę „o boże, jak dobrze, że jesteś obok”. Ale to dlatego, że jestem kobietą, wy faceci takich przemyśleń nie macie zbyt często.

No i na koniec, nie wracam do pisania, właśnie przeczytałam bloga pokolenie ikea i inspiruje mnie maksymalnie cudownie prosty język autora bliski nam wszystkim, do tego ciekawe historie i naprawdę dobre rady. Polecam gorąco parę tekstów, które mówią więcej niż te wszystkie książki i na pewno niejedną osobę pokierują. Cudowne rady, cudowny język, czyta się tak przyjemnie że zapragnęłam z całego serca jego książki.

Pozdrawiam tych którzy jakimś cudem trafią na ten post, tych którzy na niego nie trafią i wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>